איתור נזילות איתור ברור

איטום ע"י יריעות ביטומניות

פעולה מקצועית של איטום ע"י יריעות ביטומניות יכולה לתת שקט ל-10 שנים לפחות. בגלל העמידות הגבוהה של יריעות מן הסוג הזה, משתמשים בהן על מנת לאטום את כל סוגי המבנים. יתרה על כך, יריעות ביטומניות יכולות להתאים גם לאיטום של הגג וגם לאיטום של הקירות. כאשר משתמשים ביריעות כאלה על מנת לאטום את הגג או את הקירות, המשמעות היא חיסכון בהוצאות גם בטווח הקצר וגם בטווח הארוך.
אנחנו מתמחים בשירותי איטום ע"י יריעה ביטומנית ומזמינים אותך להצטרף לרשימה ארוכה של לקוחות מרוצים. אצלנו קודם כל בודקים מה מצב הגג, אחר כך מבצעים עבודות הכנה ואז מיישמים את היריעות הביטומניות. התוצאה מבחינתך היא איטום ברמה הגבוהה ביותר והשקעה חד פעמית שמחזירה את עצמה מהר מאוד.

☑️איטום ע"י יריעות ביטומניות – שירות מנצח

☑️המחיר הטוב ביותר בשוק

☑️ניסיון של שנים בתחום

☑️נותנים שירות בכל רחבי הארץ

☑️זמינות מעכשיו לעכשיו

☑️אחריות רשמית בכתב על העבודה

התקשרו עכשיו: 055-978-0890 ☎️

איטום ע"י יריעות ביטומניות
איטום ע"י יריעות ביטומניות
תוֹכֶן הָעִניָנִים

איטום ע"י יריעות ביטומניות בצורה מקצועית

חשוב מאוד להקפיד על פעולה מקצועית של איטום ע"י יריעות ביטומניות. על פניו אפשר לנסות לאטום את הגג לבד, אבל זה יגרום יותר נזק מאשר תועלת. הנה הסיבות לכך:

  1. ניסיון לאטום את הגג לבד עלול להיות מסוכן
  2. לא כל מי שיש לו גג יודע איך לבחור את היריעות הביטומניות המתאימות
  3. צריך לנקות את הגג לפני שמיישמים את היריעות הביטומניות
  4. לא מקבלים אחריות על יישום יריעות ביטומניות בצורה עצמאית

 

היתרונות של איטום ע"י יריעות ביטומניות

האמת היא שלא רבים בכלל יודעים מה היתרונות של איטום ע"י יריעות ביטומניות. בשביל לסבר את האוזן, צריך קודם כל לציין שמדובר על שיטת איטום ע"י יריעה ביטומנית שמתאימה גם לבתים פרטיים וגם לבנייני מגורים משותפים. אז כפועל יוצא מכך, המידע הבסיסי לגבי שיטת איטום כזה צריך להיות נגיש לכולם.

 

איטום לטווח ארוך

היתרון הכי גדול של איטום על ידי יריעה ביטומנית בא לידי ביטוי בטווח ארוך. בניגוד לשיטות אחרות, יריעות ביטומניות מאפשרות לאטום את הגג לתקופה של מינימום 10 שנים.

 

איטום מוחלט של הגג

יריעה ביטומנית זוכה להצלחה כפתרון איטום גם בגלל שהיא יסודית. אם בוחרים את היריעה המתאימה ומיישמים אותה על הגג או על הקיר החיצוני של המבנה באופן מקצועי, לא אמורים לסבול מעוד בעיות איטום בעתיד.

 

עמידות בפני בלאי ושחיקה

היריעה הביטומנית מומלצת כפתרון איטום כי היא עמידה בפני מים, משקעים וגשמים – אבל גם בפני בלאי ושחיקה. מטבע הדברים, כל יריעה סופגת בלאי מסוים. אבל ביריעה ביטומנית, העמידות גבוהה יותר מאשר בשיטות איטום אחרות.

 

הבדלים בין שיטות איטום

כמובן שצריך להשוות בין איטום ע"י יריעות ביטומניות לבין איטום בשיטות אחרות. יריעה ביטומנית מתאימה לאיטום כי היא עמידה, חזקה וקל ליישם אותה. למרות שיריעות משוריינות או יריעות PVC פועלות על אותו עיקרון, הן פחות חסינות לבלאי ושחיקה.

לגבי זיפות – ההבדל הוא באופן שבו מיישמים את פתרון האיטום. זיפות מתאים לאיטום שטחי בלבד ובכל מקרה צריך לחדש אותו אחת לכמה שנים, בעוד ביריעות ביטומניות אין בעיות כאלה.

 

שיקולים לבחירת שיטת איטום

איטום ע"י יריעות ביטומניות מומלץ על ידי רוב בעלי המקצוע. אם בכל זאת מתלבטים, מביאים בחשבון את ההבדל בין יריעות כאלה לבין שאר הפתרונות. לאחר מכן, לוקחים בחשבון שיקולי תקציב ועלויות.

 

כמה עולה איטום ע"י יריעות ביטומניות?

איטום ע"י יריעות ביטומניות מהווה השקעה משתלמת. מבחינת מחיר איטום ע"י יריעות ביטומניות זה אולי קצת יקר יותר מזיפות, אבל גם הרבה יותר יעיל. חוץ מזה, בהשקעה על איטום ע"י יריעות ביטומניות הנכס שומר על ערכו.

 

מחירון איטום ע"י יריעות ביטומניות כללי

איטום ע"י יריעות ביטומניות מחיר מ-₪400
אטימות ביוב מחיר מ-₪250
איטום גגות מחיר מ-₪600

 

לאיטום ע"י יריעות ביטומניות חייגו 055-978-0890 ☎️

עמידות, חוזק ואמינות.

כדי למנוע נזילות ונזקי רטיבות.

כמה מאות שקלים, תלוי במורכבות הטיפול.

יש הבדל בין יריעות ביטומניות לבין יריעות PVC או יריעות משוריינות. לאחר מכן, ניתן להצביע על ההבדל בין יריעה ביטומנית לבין זיפות גגות.