איטום נגד רטיבות

רטיבות מעידה על כך שיש בעיה חמורה יותר. הטעות הנפוצה היא לנסות להעלים את הרטיבות על ידי קילוף של הקיר ואז סיוד וצביעה, אבל זה לא יחזיק מעמד. לכן, מה שחשוב לעשות אחת לתקופה מסוימת זה לתאם שירות של איטום נגד רטיבות באופן מקצועי וברמה גבוהה.
אנחנו יכולים לקחת אחריות על הנושא של איטום נגד רטיבויות. לנו יש את הניסיון, את הכלים ואת המיומנות ומאחורינו עומדים שורה ארוכה של לקוחות מרוצים. אז אם חשוב לך לסיים את האיטום מהר וביעילות, רק צריך לשוחח איתנו בטלפון.

☑️איטום נגד רטיבות – שירות מנצח

☑️המחיר הטוב ביותר בשוק

☑️ניסיון של שנים בתחום

☑️נותנים שירות בכל רחבי הארץ

☑️זמינות מעכשיו לעכשיו

☑️אחריות רשמית בכתב על העבודה

התקשרו עכשיו: 055-978-0890 ☎️

איטום נגד רטיבות
איטום נגד רטיבות
תוֹכֶן הָעִניָנִים

איטום נגד רטיבות בצורה מקצועית

יש הבדל בין האופן שבו איטום נגד רטיבות באופן עצמאי לבין הדרך שבה מיישמים שיטות מתקדמות של איטום נגד רטיבויות באופן מקצועי. קודם כל, המשמעות של עבודה מקצועית היא שפותרים את הבעיה מהשורש ולא רק את הסימפטומים שמופיעים על פני השטח. שנית, עבודה ברמה גבוהה מאפשרת ליהנות מהיתרונות של איטום נגד רטיבויות גם בטווח הקצר וגם בטווח הארוך.

 

סיבות להופעת רטיבות

הפעולה הראשונה בתהליך של איטום נגד רטיבות היא להבין איפה הבעיה מתחילה ומה עושים כדי למנוע אותה. לכן, שוללים סיבות שונות להופעת רטיבות עד שמוצאים את הסיבה הרלוונטית:

  1. הופעת רטיבות בגלל פיצוץ מים – פיצוץ מים גורם לנזילה ואז לרטיבות. אפילו אם לא מדובר על פיצוץ גדול אלא על סדק בצנרת, לא יעבור הרבה זמן עד שהבעיה תחריף. בנוסף, כאן הפתרון הוא לא רק איטום אלא החלפת הצנרת ותיקון של התקלה.
  2. הופעת רטיבות בגלל בעיות איטום ובידוד – בעיות איטום ובידוד גורמות לעיתים קרובות להופעת כתמי רטיבות על הקירות הפנימיים והחיצוניים כאחד. כאשר יש בעיות כאלה, אין ברירה אלא לאטום מחדש את כל הקיר.
  3. הופעת רטיבות בגלל עיבוי – תהליך עיבוי נוצר כאשר אין אוורור בחדרים סגורים. העיבוי נפוץ בחדרי מקלחת ושירותים, אבל הוא יכול להתקיים גם בסלון או בחדרי שינה.
  4. הופעת רטיבות בגלל תקלה אצל השכנים – יש הרבה מקרים שבהם פעולת האיטום מתעכבת כי לא מזהים את הסיבה לתקלה. במקרים כאלה, יכול להיות שהרטיבות מופיעה בגלל תקלה שמתחילה אצל השכנים. לכן, חשוב להשתמש במכשור מתקדם ומשוכלל ולא להתייאש.

 

הבדלים בין שיטות איטום נגד רטיבות

כל שיטה של איטום נגד רטיבות נבחרת על פי הסיבה שבגללה הבעיה התרחשה. כפי שאפשר לראות, איטום אחרי רטיבות שנגרמה בגלל פיצוץ מים מחייב את החלפת הצנרת. לעומת זאת, איטום אחרי בעיות בידוד כולל יישום יריעות ביטומניות, חומרים משחתיים או זפת על הגג. לשם השוואה, בעת עיבוי מבצעים איטום ואז אוורור ובעת תקלה אצל השכנים צריך להפעיל מכשור מתקדם כדי לבדוק איפה הבעיה מתחילה.

 

איטום גגות לעומת איטום קירות

יש הבדל בין איטום נגד רטיבות בקירות פנימיים וחיצוניים, לבין איטום דומה שמבוצע בגגות. בגגות שטוחים לדוגמא אפשר ליישם יריעות ביטומניות, בעוד בקירות פנימיים של המבנה זה רלוונטי רק בשלבי ההקמה של היסודות. בכל מקרה, הפתרון הוא להתייעץ עם בעלי מקצוע ולא לקבל החלטות כאלה באופן עצמאי.

 

כמה עולה איטום נגד רטיבות?

איטום נגד רטיבות הוא שירות משתלם לטווח הארוך. עם זאת, מחיר איטום נגד רטיבות נקבע לפי פרמטרים שונים והוא אינו אחיד. ברוב המקרים, בשירותי איטום נגד רטיבות מחיר ייקבע לפי גודל השטח, הנגישות, שיטת האיטום שבה בוחרים וכן הלאה.

 

מחירון איטום נגד רטיבות כללי

איטום נגד רטיבות מחיר מ-₪350
אטימות ביוב מחיר מ-₪250
איטום גגות מחיר מ-₪600

 

לאיטום נגד רטיבות חייגו 055-978-0890 ☎️

אפשר לאטום באמצעות יריעות ביטומניות, יריעות משוריינות, יריעות PVC, חומרים משחתיים, זפת ועוד.

חשוב לאטום ואז לצבוע מחדש את הקיר.

נזילות מים מונעים באמצעות תחזוקת צנרת, בעוד רטיבות אפשר למנוע עם שיטות איטום מתקדמות.

יש שיטות איטום שונות עבור קירות וגגות.