איטום מרפסת

מרפסת היא דרך טובה להשביח את ערך הנכס ולשפר את איכות החיים. עם זאת, המרפסת חשופה לנזקי מים, גשם ונזילות. לכן, חשוב מאוד לתאם שירות מקצועי של איטום מרפסת. באמצעות איטום מרפסות, ניתן לזהות מוקדם בעיות קיימות ולמנוע נזקים בלתי הפיכים. בנוסף, בעלי מקצוע שמבצעים את האיטום יכולים גם לתקן את התקלה.
צוות מומחים מטעמנו יכול לעמוד לרשותך עוד היום עם שירותי איטום מרפסות בהתאמה אישית. מבחינתך, זה אומר שיעבור מינימום זמן מהרגע שבו נקבל ממך פניה מסודרת – ועד שהמרפסת שלך תהיה אטומה ובטוחה יותר.

☑️איטום מרפסת באופן מקיף ומקצועי

☑️המחיר הטוב ביותר בשוק

☑️ניסיון של שנים בתחום

☑️נותנים שירות בכל רחבי הארץ

☑️זמינות מעכשיו לעכשיו

☑️אחריות רשמית בכתב על העבודה

התקשרו עכשיו: 055-978-0890 ☎️

איטום מרפסת
איטום מרפסת
תוֹכֶן הָעִניָנִים

איטום מרפסת בצורה מקצועית

חשוב מאוד לתאם שירות מקצועי של איטום מרפסת ולא להתפשר על פחות מהטוב ביותר. אם מתפשרים על רמת האיטום, התוצאה עלולה להיות הצטברות של נזקים מתחת לריצוף, מאחורי הקירות או ביסודות המבנה של המרפסת.

עם הזמן, נזקי המים והרטיבות מחלחלים אל תוך המבנה ופוגעים בכל היציבות של המרפסת והבית. לכן, עדיף מלכתחילה להתעקש על איטום מרפסות בצורה מקצועית ועל שירות שכולל גם את האיטום וגם את התיקון של הבעיות או התקלות.

 

סוגי מרפסות שאותן אפשר לאטום

כיום ניתן לבצע איטום מרפסת לכל סוג של מבנה. מלבד המבנה עצמו, ניתן לראות את היתרונות של האיטום כפי שהם באים לידי ביטוי גם בסוגים שונים של מרפסות:

  • מרפסות גדולות וקטנות
  • מרפסות שמש
  • מרפסות מקורות
  • מרפסות סגורות

 

מצד שני, כמובן שיש הבדל בין האופן שבו אוטמים כל סוג של מרפסת. במרפסת סגורה למשל צריך לאטום גם את הגג, בעוד במרפסות שמש אין צורך לעשות את זה. מעבר לכך, מחיר איטום מרפסת נקבע לעיתים קרובות לפי גודל השטח. אז בשירותי איטום מרפסת מחיר הוא עניין דינאמי שגורם להבדלים בין ההצעות של בעלי המקצוע.

 

החשיבות של איטום מרפסת

חשוב מאוד לבצע איטום מרפסת ולאחר מכן אף לוודא את עמידות חומרי האיטום או היריעות. הנה כמה סיבות שיכולות להבהיר למה:

  1. איטום מונע בעיות בטיחותיות
  2. איטום יעיל מונע מהמים לחדור אל תוך הבית
  3. איטום עוזר לשמור על הציוד שיש במרפסת – החל מריהוט חוץ ועד גריל גז או גריל פחמים
  4. איטום מונע בעיות עם השכנים
  5. איטום עוזר לשמור על ערך הנכס

 

איטום בדירות חדשות

הטעות הנפוצה היא לחשוב שהשירות של איטום מרפסת מיועד רק עבור בעלי דירות ישנות. כמובן שככל שהדירה ישנה יותר כך עולה הסיכוי שקיימות גם בעיות של נזילות ורטיבות, אבל זה לא אומר שאין תקלות דומות בדירות חדשות. למעשה, דווקא בדירות חדשות שנמסרות על ידי הקבלן עלולות להופיע בעיות כאלה.

אם למשל הקבלן לא מקפיד על ההנחיות או מחפש קיצור דרך, התוצאה עלולה להיות ליקויי בנייה. במקרים של דירה עם מרפסת, יש סכנה גדולה שאותם ליקויי בנייה יקבלו ביטוי ברמת האיטום של המרפסת. אז במקרים כאלה, צריך להזמין בעלי מקצוע אחרים ואף להיעזר בידע שלהם על מנת לבסס טענות טרם הגשת כתב תביעה נגד הקבלן.

 

כמה עולה איטום מרפסת?

שירותי איטום מרפסת מתומחרים כאמור על פי רמת המורכבות של הפרויקט. בין היתר, בעלי מקצוע מביאים בחשבון את הגובה של המרפסת ואת הקומה של הדירה. מעבר לכך, על בעלי המקצוע לחשב את גודל המרפסת. לאחר מכן, לוקחים בחשבון את סוג החומרים שבהם משתמשים. ברוב המקרים, איטום ביריעות ביטומניות יהיה יקר יותר מאשר איטום בחומרים משחתיים או זפת.

 

מחירון איטום מרפסת כללי

איטום מרפסת מחיר מ-₪300
אטימות ביוב מחיר מ-₪250
איטום גגות מחיר מ-₪600

 

לאיטום מרפסת חייגו 055-978-0890 ☎️

שיטת איטום בוחרים לפי האזור שאותו רוצים לאטום. במרפסות למשל, מביאים בחשבון חשיפה מתמדת לגשם.

משתמשים במכשור טכנולוגי מתקדם כמו מצלמה טרמית או רובוט זעיר.

כיום אפשר להשתמש במגוון רחב של סוגי חומרים על מנת לאטום את כל סוגי המרפסות.

איטום צריך להתבצע על ידי חברה מקצועית. אם רוצים לתאם מרפסת, צריך לוודא שהשירות כולל בתוכו תיקון של תקלות קיימות.