איטום גג לחורף

בחירה נכונה של שירותי איטום גג לחורף יכולה לחסוך המון דאגות, עוגמת נפש ונזקים. קודם כל, בחירה כזו חשובה כי היא קובעת עד כמה הגג יהיה אטום. אם הגג לא מספיק אטום, המשמעות היא חדירת מים אל תוך המבנה ונזקים מצטברים לקירות, לתשתיות ולציוד האישי או הריהוט. שנית, האיטום חשוב כי הוא משפיע על ערך הנכס בטווח הקצר והארוך.
המומחים שלנו יכולים לעמוד לרשותך בהקדם עם הציוד המתאים עבור איטום גגות לחורף. גם במדינה עם אקלים חם וים תיכוני כמו ישראל, יש משמעות רבה לאופן שבו אוטמים את הגג. אז אם נמאס לך לשלם הרבה ולקבל קצת, אנחנו נוכיח לך שאפשר גם אחרת.

☑️איטום גג לחורף – שירות מנצח

☑️המחיר הטוב ביותר בשוק

☑️ניסיון של שנים בתחום

☑️נותנים שירות בכל רחבי הארץ

☑️זמינות מעכשיו לעכשיו

☑️אחריות רשמית בכתב על העבודה

התקשרו עכשיו: 055-978-0890 ☎️

איטום גג לחורף
איטום גג לחורף
תוֹכֶן הָעִניָנִים

איטום גג לחורף בצורה מקצועית

חשוב להבין שיש הבדל בין האופן שבו מבצעים איטום גג לחורף בצורה עצמאית, לבין עבודה שמתבצעת על ידי בעלי מקצוע. ראשית, עבודה עצמאית עלולה להיות מסוכנת. אם עולים לגג, צריך לוודא שמאבטחים את האזור כולו ומשתמשים בציוד מתאים. חוץ מזה, הפעולה של איטום גגות לחורף מחייבת היכרות עם השיטות הקיימות ועם ההבדלים בין החומרים שבהם אפשר להשתמש.

 

שיטות איטום גגות

יש שיטות שונות של איטום גג לחורף ולכל אחת מהן מאפיינים מעט אחרים. בשביל לבחור שיטת איטום גגות לחורף, לוקחים בחשבון את ההבדלים בין הטכניקות הבאות:

  • איטום ביריעות ביטומניות.
  • איטום ביריעות משוריינות.
  • איטום ביריעות פלסטיק או PVC.
  • איטום בזפת.
  • איטום בחומרים משחתיים.

 

תדירות איטום גג לחורף

סוגיה אחרת ולא פחות חשובה סביב איטום גג לחורף היא כל כמה זמן צריך לעשות את זה. מטבע הדברים, התדירות המומלצת עבור עבודות איטום בכל זאת מושפעת מנתוני האקלים ותנאי מזג האוויר. אז במדינה כמו ישראל, ההמלצה היא לאטום את הגג מחדש אחת לכמה שנים. אבל מכאן והלאה, יש משמעות גם לשיטת האיטום שבה משתמשים:

  1. איטום ביריעות ביטומניות, יריעות משוריינות או יריעות פלסטיק אחת ל-10-15 שנה.
  2. איטום בזפת אחת ל-3-7 שנים.
  3. איטום בחומרים משחתיים אחת לשנה.

 

מצד אחד, מחיר איטום גג לחורף עם יריעות ביטומניות עשוי להיות גבוה משמעותית בהשוואה לשימוש בחומרים משחתיים או בזפת. מצד שני, עם איטום גג לחורף מחיר זול עלול לעלות ביוקר כל עוד הוא לא מספיק אפקטיבי. לכן צריך להתייעץ עם בעלי מקצוע ולבחון כל מקרה לגופו.

 

ניקוז מים מהגג באמצעות מרזבים

כיום כבר ברור שאחת הדרכים הכי יעילות לחסוך בהוצאות על איטום גג לחורף היא להשקיע בניקוז. למרות שהאיטום יעיל גם נגד משקעים וגשמים וגם נגד רטיבות ונזילות, הניקוז יכול להגביר את העמידות של הגג. בפועל, את הניקוז מבצעים עם מרזבים מסוגים שונים.

 

מרזב פנימי

מרזב פנימי משולב בתוך השלד של המבנה והיתרון שלו הוא בעיקר קוסמטי. החיסרון הוא שבמקרה של תקלה אי אפשר להחליף את המרזב, לכן מתקינים במקומו מרזב חיצוני.

 

מרזב חיצוני

מרזב חיצוני נוח לתחזוקה, פשוט לשימוש ואפשר להשיג אותו מחומרי גלם שונים. בין היתר, האפשרויות הן התקנת מרזב מפח מגולוון, אלומיניום, נחושת, פלסטיק ומתכת.

 

כמה עולה איטום גג לחורף?

השאלה המתבקשת היא כמה צריך להשקיע בשביל להשיג תוצאות טובות של איטום גג לחורף. אבל כאן אפשר לראות פערי מחירים יחסית גבוהים בין שירות של איטום גגות לחורף, בגלל שהרבה תלוי בנגישות אל החלק העליון של המבנה ובסוג השיטה שבה בוחרים להשתמש.

 

מחירון איטום גג לחורף כללי

איטום גג לחורף מחיר מ-₪300
אטימות ביוב מחיר מ-₪250
איטום גגות מחיר מ-₪600

 

לאיטום גג לחורף חייגו 055-978-0890 ☎️

עם יריעות, זפת או חומרים משחתיים שונים.

אחת לכמה שנים, בהתאם לשיטת האיטום הנבחרת.

אפשר לזהות בעיית איטום באמצעות הופעת כתמי מים על הקירות והתקרה.

איטום גגות מונע נזילות ורטיבות ועוזר לשמור על ערך הנכס.