איתור נזילות איתור ברור

איטום גגות

שירותי איטום גגות מבוצעים ברמה גבוהה על ידי קבלני איטום שמתמחים בכך. באמצעות איטום מן הסוג הזה ניתן למנוע חדירת מים אל תוך המבנה, לשפר את איכות החיים ולחסוך נזקים ליסודות ולרכוש. חוץ מזה, האיטום חשוב כי הוא רלוונטי כל השנה: בחורף הוא מונע את חדירת מי הגשם, אך בקיץ ובעונות המעבר הוא משמש כאמצעי הגנה מפני נזילות או פיצוץ דוד מים על הגג.
בטח תשמח לדעת שאנחנו יכולים גם לאטום את הגג וגם לתקן בעיות שכבר יש עליו. אצלנו מרכזים את השירותים השונים תחת קורת גג אחת – תרתי משמע.

☑️איטום גגות – שירות מנצח

☑️המחיר הטוב ביותר בשוק

☑️ניסיון של שנים בתחום

☑️נותנים שירות בכל רחבי הארץ

☑️זמינות מעכשיו לעכשיו

☑️אחריות רשמית בכתב על העבודה

התקשרו עכשיו: 055-978-0890 ☎️

איטום גגות
איטום גגות
תוֹכֶן הָעִניָנִים

איטום גגות באופן מקצועי

המקצועיות של איטום גגות נמדדת בכמה פרמטרים. אם רוצים לוודא מראש עבודה מקצועית של איטום גג, צריך לשים לב לדברים הבאים ולשאול כמה שאלות:

  1. האם מי שהגיע משתמש בציוד בטיחותי?
  2. האם מקפידים לנקות את הגג לפני שאוטמים אותו?
  3. האם מתייעצים עם בעלי הנכס לגבי שיטת איטום המתאימה להם?
  4. האם נותנים אחריות על האיטום?
  5. האם מסבירים על ההבדלים בין שיטות איטום?

 

במידה והתשובה לאחת מהשאלות הללו היא שלילית, שווה להמשיך לחפש אחר שירות של איטום גג באופן מקצועי.

 

הבדלים בין שיטות איטום

עוד סוגיה חשובה בנוגע אל איטום גגות היא באיזו שיטה משתמשים. כאן יש כמה שיטות, שלכל אחת מהן יתרונות אחרים.

 

איטום ביריעות ביטומניות

איטום ביריעות ביטומניות נחשבת לשיטה הכי יעילה ואפקטיבית. החיסרון הוא עלות מעט גבוהה, אך היתרון הוא עמידות לתקופה של כ-10 שנים לפחות.

 

איטום ביריעות משוריינות או ביריעות PVC

אפשר לאטום גגות או קירות חיצוניים של מבנים גם באמצעות יריעות משוריינות או יריעות PVC. כמו עם יריעות ביטומניות, היתרון הוא עמידות. אבל בניגוד ליריעות ביטומניות, יריעות משוריינות ויריעות PVC זולות יותר והן מחזיקות מעמד פחות זמן.

 

איטום בחומרים משחתיים

חומרים משחתיים משמשים לאיטום תקופתי של הגג. עם חומרים משחתיים אפשר לאטום את כל סוגי הגגות או לתקן נזקי איטום קיימים.

 

זיפות גגות

זיפות גגות נחשבת לשיטת איטום מסורתית. אבל למרות שמדובר על שיטה מעט מיושנת, היא מאוד זמינה ונגישה עבור גגות של בנייני מגורים משותפים, בתים פרטיים ועוד.

 

החשיבות של איטום גגות

הדבר החשוב ביותר הוא לא לוותר בשום פנים ואופן על פעולות מקצועיות של איטום גגות. נכון שפעולה מהסוג של איטום גג דורשת השקעה של כסף, אבל היא משתלמת בטווח הארוך. אם משכילים לאטום את הגג, מונעים כך נזקים בלתי הפיכים של רטיבות. במקרים קיצוניים של חדירת מים אל תוך המבנה לאורך החורף, האיטום היא למעשה הפעולה היחידה שמגנה על הרכוש ועל הציוד האישי.

 

המלצות על תחזוקת גגות אחרי האיטום

הדרך הכי טובה לשמור על האפקטיביות של איטום גגות היא לבצע תחזוקה. ראשית, מומלץ לשמור על גג נקי כדי שחומרי האיטום הקיימים לא ייפגעו. שנית, רצוי לאטום את הגג מחדש כל כמה שנים. שלישית, חשוב לאפשר ניקוז יעיל של הגג עם מרזב חיצוני או פנימי.

 

כמה עולה איטום גגות?

שירותי איטום גגות מתומחרים על פי פרמטרים אובייקטיביים. לרוב, מחיר איטום גגות נקבע לפי הנגישות, גודל השטח וסוג האיטום שבו משתמשים. בנוסף, בשירותי איטום גגות מחיר נקבע לפי רמת הדחיפות – רגילה, בינונית או גבוהה.

 

מחירון איטום גגות כללי

איטום גגות מחיר מ-₪600
אטימות ביוב מחיר מ-₪250
איטום גגות מחיר מ-₪600

 

לאיטום גגות חייגו 055-978-0890 ☎️

חשוב לאטום גגות כדי לשמור על ערך הנכס בחורף ולכל אורך השנה.

מים עלולים לחדור לגג בגלל מרזב סדוק או בעיות איטום. עם הזמן, הרטיבות חודרת אל תוך המבנה וגורמת נזקים בלתי הפיכים ליסודות, לרכוש ולציוד האישי בתוך הדירות.

ההבדל העיקרי הוא בין איטום ביריעות ביטומניות, יריעות משוריינות, יריעות PVC, חומרים משחתיים או זיפות. מטבע הדברים, לכל שיטה יתרונות אחרים.

קבלני איטום מכירים שיטות שונות ויכולים ליישם אותן על כל סוגי הגגות.