איתור נזילות איתור ברור

איטום בריכות

בריכה פרטית היא דרך מעולה לשפר את איכות החיים, לבלות זמן איכות עם המשפחה ולהשביח את ערך הנכס. במקביל, בריכה היא חלק בלתי נפרד מכל רשימת מתקנים של בתי מלון, בתי הארחה, מכוני קאנטרי ועוד. עם זאת, בריכה גם דורשת תחזוקה. במסגרת תחזוקה מקצועית, דואגים לתדירות קבועה של איטום בריכות ברמה הגבוהה ביותר.

צוות שלנו יכול להגיע עוד היום כדי לראות מה מצב האיטום סביב הבריכה שלך. אם כבר יש נזילת מים, אנחנו נתקן את הבעיה. אם עוד אין נזילה אבל הבריכה לא מספיק אטומה, נרכיב עבורך הצעת מחיר אטרקטיבית על איטום בריכה מכל סוג.

☑️איטום בריכות באופן מקיף ומקצועי

☑️המחיר הטוב ביותר בשוק

☑️ניסיון של שנים בתחום

☑️נותנים שירות בכל רחבי הארץ

☑️זמינות מעכשיו לעכשיו

☑️אחריות רשמית בכתב על העבודה

התקשרו עכשיו: 055-978-0890 ☎️

איטום בריכות
איטום בריכות
תוֹכֶן הָעִניָנִים

איטום בריכות בצורה מקצועית

חשוב מאוד לבצע איטום בריכות בצורה מקצועית ולא להסתפק בניסיונות עצמאיים. למעט מקרים בודדים שבהם מנסים לבצע איטום בריכה פרטית שעשויה PVC עם מדבקה מיוחדת ועמידה במים לסתימת חורים, כל שאר בעיות האיטום דורשות מעורבות מקצועית. בנוסף, אפשר כיום לאטום את כל סוגי הבריכות עם חומרים איכותיים שמחזיקים מעמד הרבה מאוד זמן.

 

איזה בריכות אפשר לאטום?

איטום בריכות מבוצע על ידי בעלי מקצוע בהתאם לשיקולים טכניים. הנה למשל כמה סוגי בריכות והאופן שבו אפשר לאטום אותן:

  1. בריכות מתועשות – בריכה מתועשת נבנית על בסיס קונסטרוקציה עם לוחות שעליהם אפשר למתוח יריעה לחיפוי. בשביל לאטום בריכות כאלה, משתמשים בחומרים שמתאימים לפלסטיק או PVC ומקפידים על עמידה בתקן ישראלי ובינלאומי.
  2. בריכת בטון – איטום של בריכת בטון מחייב התייחסות גם אל המבנה עצמו וגם אל התשתית. בשביל שלא יהיו נזילות של מים ורטיבות, חשוב לאטום את כל סביבת הבריכה ולחפור בתוך הקרקע.
  3. בריכת פיברגלס – אפשרות אחרת היא לאטום בריכת פיברגלס. אלו בריכות עשויות שילוב של ויניל לצד פוליאסטר, עם חומרי בידוד שונים שאמורים לסייע בתחזוקה. עם זאת, הבריכה בנויה מיציקה שלמה ולכן הדגש באיטום הוא על המסגרת.
  4. בריכות עיליות – בריכות עיליות מורכבות בצורה עצמאית. ברוב המקרים לא צריך לאטום את השטח שמסביב לבריכה, למעט בעקבות נזקים של בלאי ושחיקה.

 

תדירות איטום בריכות

שירותי איטום בריכות מתייחסים מטבע הדברים בעיקר אל בריכות מתועשות, בריכות בטון או בריכות פיברגלס. ההבדל הוא שבריכות בטון נחשבות מאוד עמידות ולכן אוטמים אותן אחת ל-10 שנים, בעוד בריכות פיברגלס או בריכות מתועשות אפשר לאטום אחת ל-3-5 שנים לפי אופי השימוש. מלבד אופי השימוש, יש להביא בחשבון את סוג התשתית שבה בונים את הבריכה.

 

תחזוקת בריכה לפני ואחרי האיטום

הטעות הנפוצה היא להסתפק בשירות תקופתי של איטום בריכות. לצד החשיבות של איטום בריכה שמבוצע על ידי בעלי מקצוע, יש גם משמעות לאחריות האישית. בהקשר של אחריות אישית, חשוב מאוד להקפיד על ניקיון של אזור הבריכה ולהרחיק ממנה חפצים חדים שעלולים לפגוע באיטום. במקביל, צריך להיות ערניים לנזילות מים מהבריכה עצמה, מהמשאבה או משאר החלקים שמחוברים אליה.

 

כמה עולה איטום בריכות?

שירות מקצועי של איטום בריכות מתומחר לפי גודל הבריכה, סוג הקרקע וסוג בעיית האיטום. מצד אחד, בכל הצעה על איטום בריכות מחיר אינו קבוע אלא דינאמי. מצד שני, השקעה חד פעמית על מחיר איטום בריכות היא משתלמת מאוד לטווח הארוך ואף חוסכת את הוצאות המים בעת נזילה.

 

מחירון איטום בריכות כללי

איטום בריכות מחיר מ-₪500
אטימות ביוב מחיר מ-₪250
איטום גגות מחיר מ-₪600

 

לאיטום בריכות חייגו 055-978-0890 ☎️

איטום בריכה מבוצע על פי הצורך. לרוב, אפשר להסתפק באיטום אחת לכמה שנים בהתאם לסוג הבריכה המדוברת.

כל בריכה בונים מחומר שונה. כמו כן, יש הבדל בין בריכות עיליות ורגילות.

איטום מונע נזילות מים. בנוסף, האיטום מאפשר תחזוקה נכונה של כל סוגי הבריכות.

באמצעות חומרי איטום שמתאימים לסוג החומר שממנו הבריכה עשויה. בגדול, ההבדל הוא בין חומרי איטום לבטון, פלסטיק או יריעות.