אטימת נזילות

שירותי אטימת נזילות ניתנים על ידי בעלי מקצוע בפריסה ארצית רחבה. בניגוד למה שנהוג לחשוב, לא רק אנשים שגרים באזורים שיש בהם כמות גבוהה של משקעים וגשמים עלולים לסבול מנזקים של רטיבות. בפועל, נזקי רטיבות נגרמים לעיתים קרובות בגלל נזילות מים – שאלו בעיות שיש בתוך הצנרת ובלי שום קשר למיקום הגיאוגרפי.

☑️אטימת נזילות – שירות מנצח

☑️המחיר הטוב ביותר בשוק

☑️ניסיון של שנים בתחום

☑️נותנים שירות בכל רחבי הארץ

☑️זמינות מעכשיו לעכשיו

☑️אחריות רשמית בכתב על העבודה

התקשרו עכשיו: 055-978-0890 ☎️

אטימת נזילות
אטימת נזילות
תוֹכֶן הָעִניָנִים

אטימת נזילות בצורה מקצועית

יש הבדלים בין סוגים שונים של שירותי אטימת נזילות. בהיבט המקצועי, ההבדל העיקרי הוא בין חברה שמתמקדת רק בסימפטומים שמופיעים על פני השטח – לבין שירות מקצועי של איטום נזילה מהשורש. בעבודה לא מקצועית, הדגש הוא על קילוף של הקיר ואז על סיוד וצביעה שלו מחדש בלבד.

אבל בעבודה מקצועית, משתמשים במכשור טכנולוגי מתקדם כדי להבין איפה הנזילה מתחילה. כך מונעים נזקים בלתי הפיכים ומקצרים את משך הזמן שעובר מרגע הופעת הסימנים לרטיבות ועד לתיקון של הבעיה.

 

למה נגרמות נזילות מים?

שירותי אטימת נזילות חשובים כי הם רלוונטיים בשלל סוגים שונים של בניינים, מבנים ובתים. ברוב המקרים, נזילות מים נגרמות בגלל בלאי בצנרת או שחיקה של אחד הצינורות. במקרים אחרים, יכול להיות שנזילת מים תופיע בדירה חדשה בגלל ליקויי בנייה של הקבלן. אז כך או אחרת, חשוב להחזיק פרטים על שירותי איטום נזילה בהישג יד.

 

הבדלים בין שיטות של אטימת נזילות

אטימת נזילות מבצעים בשיטות שונות. אם רוצים להשיג תוצאות טובות של שירות כזה, צריך להכיר את ההבדל בין הטכניקות הקיימות. כמו כן, יש להביא בחשבון את ההבדל בין איטום נזילה שנגרמת בחלק התחתון של המבנה לבין נזילות בחלק העליון. לשם השוואה, נזילות עלולות להתרחש מתחת לריצוף, מעל התקרה או כמובן מאחורי הקירות.

 

כך מונעים נזילה

שאלה לא פחות מעניינת היא מה אפשר לעשות כדי למנוע מלכתחילה את הצורך בהזמנת שירותים שונים של אטימת נזילות. נכון שמבחינת מחיר אטימת נזילות היא שירות משתלם, אבל כמובן שעדיף למנוע את עוגמת הנפש.

 

מניעת נזילה באמצעות איטום

דרך אחת למנוע נזילה וגם רטיבות היא לבצע איטום. את האיטום יש ליישם בעיקר בקירות החיצוניים או בגג. בנוסף, כדאי לדאוג לניקוז יעיל של מים מהגג אל תוך יסודות או קירות המבנה.

 

מניעת נזילה באמצעות הרגלים נכונים

נזילת מים אפשר למנוע גם על ידי אימוץ הרגלים נכונים. ראשית, יש להימנע מהשלכה לאסלה של ניירות ומגבונים. שנית, צריך להראות דוגמא אישית לילדים. שלישית, כדאי להתקין גורס מזון בכיור של המטבח כדי למנוע עומס על הצנרת.

 

מניעת נזילה באמצעות תחזוקת צנרת

תחזוקה תקופתית של הצנרת היא דרך טובה לחסוך על אטימת נזילות מחיר ותיקונים. אם מחליפים צנרת תקולה ועוקבים אחר התפקוד שלה, סביר להניח שלא יהיו נזילות.

 

כמה עולה אטימת נזילות?

שירותי אטימת נזילות מתומחרים לפי פרמטרים שונים והם אינם אחידים. הנה למשל כמה גורמים שמשפיעים על המחיר:

  1. מיקום הנזילה
  2. היקף הנזילה
  3. סוג הצנרת
  4. סוג התיקון הנדרש

 

בכל מקרה, את המידע על עלויות וסוג התיקון מקבלים מראש. בנוסף, אפשר להשוות בין שירותי איטום ורק אז לקבל החלטה.

 

מחירון אטימת נזילות כללי

אטימת נזילות מחיר מ-₪250
אטימות ביוב מחיר מ-₪250
איטום גגות מחיר מ-₪600

 

לאטימת נזילות חייגו 055-978-0890 ☎️

נזילות עלולות להופיע בכל מקום שבו עוברת צנרת מים.

איטום נזילה אפשר לבצע על ידי החלפת הצנרת או יישום חומרי איטום ביטומניים ומשחתיים.

מים מהגג הכי קל לנקז באמצעות מרזב חיצוני או פנימי. במקרה של תקלה, אפשר להחליף את המרזב.

נמנעים מהשלכת חפצים אל תוך הצנרת. בנוסף, מקפידים להשליך ניירות ומגבונים אל פח אשפה ולא אל האסלה.