אבחון רטיבות בחדר השינה

השירות של אבחון רטיבות בחדר השינה נחשב רגיש וחשוב יותר בהשוואה לשירותי אבחון רטיבות אחרים. קודם כל, אף אחד לא רוצה לישון בחדר שינה שבו יש רטיבות על הקירות, על הרצפה או על התקרה. שנית, הרטיבות פוגעת באיכות החיים וזה הופך להיות עוד יותר חמור בחדר שבו מבלים מעל שליש מהיום. חוץ מזה, מדובר על רטיבות שמופיעה בחדר הכי פרטי ואינטימי של הבית.
החדשות הטובות הן שכיום ניתן לרכז שירותי אבחוני רטיבות בחדרי שינה תחת קורת גג אחת. אם עושים את זה דרכנו, אפשר גם לאבחן את הסיבה לרטיבות וגם לתקן אותה. אז הנה פתרנו לך בעיה ושיפרנו את איכות החיים שלך בלי שתתאמץ.

☑️אבחון רטיבות בחדר השינה על הצד הטוב ביותר

☑️המחיר הטוב ביותר בשוק

☑️נותנים שירות בכל רחבי הארץ

☑️ניסיון של שנים בתחום

☑️זמינות מעכשיו לעכשיו

☑️ביצוע העבודה מא' ועד ת'

התקשרו עכשיו: 055-978-0890 ☎️

אבחון רטיבות בחדר השינה
אבחון רטיבות בחדר השינה
תוֹכֶן הָעִניָנִים

אבחון רטיבות בחדר השינה בצורה מקצועית

מקצועיות של אבחון רטיבות בחדר השינה נמדדת דבר ראשון בזמינות גבוהה. בעלי מקצוע אמינים ומנוסים מבינים את החשיבות של אבחוני רטיבות בחדרי שינה, לכן הם מגיעים מהר ובלי להתעכב.

אחר כך, אפשר לדעת שמדובר על שירות מקצועי של אבחון או תיקון רטיבות בחדר השינה כאשר בודקים באיזה מכשור משתמשים. ככל שהמכשור מתקדם וטכנולוגי יותר, כך יעבור פחות זמן מהרגע שבו מאבחנים את הסיבה לרטיבות ועד שמתקנים אותה.

 

הופעת רטיבות בחדר שינה עם מקלחת ושירותים

השאלה היא האם יש הבדל בין שירותים שונים של אבחוני רטיבות בחדרי שינה עם או בלי מקלחת. מצד אחד, הנתונים בשטח מוכיחים שיש ביקוש פחות או יותר זהה גם לשירות של אבחון רטיבות בחדר השינה וגם לשירות דומה בחדרי שינה בלי שירותים או מקלחת.

מצד שני, אי אפשר להתעלם מזה שחדרי שינה עם מקלחת ושירותים – מה שמכונה "מאסטר בד-רום" – נמצאים בסיכון גבוה יותר להופעת רטיבות, נזילות מים, פיצוצי צנרת וכן הלאה.

 

הופעת רטיבות בחדרי שינה בלי מקלחת ושירותים

האמת לגבי הבדלים בין אבחון רטיבות בחדר השינה עם או בלי מקלחת ושירותים פשוטה מכפי שנהוג לחשוב. בפועל, מה שקורה זה שמבצעים את האבחון כדי לדעת למה בכלל הרטיבות הופיעה. אז נכון – בחדרי שינה עם מקלחת ושירותים יש אכן סיכוי גבוה יותר להופעת רטיבות בגלל עיבוי, חוסר אוורור, בעיות צנרת או נזילות מים.

מנגד, בחדרי שינה בלי מקלחת ושירותים הרטיבות נגרמת בגלל בעיות באיטום של המבנה, בידוד לקוי או גשמים שחודרים פנימה דרך החלונות והמפתחים. אז בשני המקרים, חשוב להזמין שירותים מקצועיים של אבחוני רטיבות בחדרי השינה כמה שיותר מהר ובלי לחכות.

 

אבחון רטיבות בחדר השינה תוך שמירה על פרטיות הדיירים

הדברים הקטנים עושים הבדל גדול בשירות מקצועי של אבחון רטיבות בחדר השינה. ספציפית בחדרי שינה ובניגוד לסלון או למשרד למשל, חשוב לאבחן את הרטיבות תוך שמירה על פרטיות הדיירים. כדי לוודא מראש שבעלי המקצוע הם כאלה שאפשר לסמוך עליהם בכל הנוגע לשמירה על הפרטיות, מקבלים עליהם המלצות מלקוחות מרוצים.

 

כמה עולה אבחון רטיבות בחדר השינה?

דווקא העלות של אבחון רטיבות בחדר השינה מפתיעה לטובה. כך לדוגמא בהצעה על אבחון רטיבות בחדר השינה מחיר הוא בכלל לא משהו קבוע אלא דינאמי, כי הרבה תלוי בהיקף הרטיבות ובמיקום שלה. חוץ מזה, מחיר אבחון רטיבות בחדר השינה משתלם יותר אם מביאים בחשבון שזה מונע צרות שעולות ביוקר.

 

מחירון אבחון רטיבות בחדר השינה כללי

אבחון רטיבות בחדר השינה מחיר מ-₪600
אבחון רטיבות במטבח מחיר מ-₪600
אבחון רטיבות בעזרת מצלמה טרמית מחיר מ-₪750

 

אם בחדר השינה שלכם יש רטיבות, חייגו 055-978-0890 ☎️

בגלל תקלות בצנרת או איטום לקוי של כל המבנה.

באמצעות תחזוקת קווי צנרת ואוורור חלל הפנים.

בחדרי שינה עם מקלחת ושירותים הרטיבות עלולה להיגרם בגלל בעיות בצנרת, בעוד בחדרים אחרים היא לרוב נגרמת בגלל איטום לקוי.

חשוב לתקן רטיבות כי אחרת היא גורמת להופעת עובש, ריח של טחב ונזקים לבריאות.